Vergi, Maliye, Ekonomi, Sosyal Güvenlik, Ticaret Hukuku Hakkındaki Herşey

Kitaplar

31 Mart 2019
725OKUNMA

Liderin Zihni

Rasmus Hogard, Jacqueline Carter

KalDer Ankara Yayını, İstanbul 2018, 312 sayfa

Bu kitapta, 35.000’den fazla lider ile 250’den fazla üst düzey yöneticinin değerlendirmeleri yer alıyor. Daha etkili, başarılı ve şefkatli bir lider olmanın yanında, ekibini tutku ve coşkuyla harekete geçirerek esin verebilmenin yolları anlatılıyor.

Biz insanların en temel ihtiyaçları hayatımızın bir anlam ifade etmesi, mutlu olmak, insani bağlar kurabilmek ve topluma somut katkı sağlayabilmektir. Nerede olursak olalım bu ihtiyaçlar değişmez. Ancak bu ihtiyaçları görüp kabul etmek yetmez. Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek adına bir şeyler yapabilmek gerekir. İnsanları motive eden unsurların başında gelen bu ihtiyaçların cevaplanması meselesinde asıl sorumluluk liderler ve kurumsal yapılara düşer.

İşte bu kitap, bu konuda uygulanabilecek, kurumsal başarıyı artıracak bir yöntem sunuyor. Liderler, kendilerine, çalışanlarına ve şirketlerine karşı, içsel motivasyonlarını artırmak üzere nasıl liderlik etmeli, insan merkezli bir kurum kültürü geliştirmek için neler yapmalı? Cevapları bu kitapta bulacaksınız.

Çalışanlarına esin veren ve bütünsel liderlere sahip mükemmel kuruluşlar yaratma yolculuğumuzda bu kitabın size yol gösterici olmasını umuyor, iyi okumalar diliyoruz.

Satış Bedeli (KDV Dahil):
Potansiyel Üye
KalDer Üyesi
45 TL40 TL

NOT: Kitabın dağıtımı konusunda henüz bir dağıtıcıyla sözleşme yapılmadığından kitap talepleriniz için lütfen aşağıda paylaşılan iletişim yollarını kullanın.

Kitap talepleri için iletişim:

Mecit ODLUKAYA
E-posta: mecit.odlukaya@kalder.org
Tel: 0312 447 48 68 / Dahili:18
Adres: KalDer Ankara Şubesi, Uğur Mumcu Cad. Kız Kulesi Sk. No:21/6 GOP ANKARA

Yorumlarınızı Bize Yazınız

Soru Sor