Vergi, Maliye, Ekonomi, Sosyal Güvenlik, Ticaret Hukuku Hakkındaki Herşey

Hukuki Uyarı

  1. vergialgi.com internet sitesi tamamen bağımsız olup, herhangi bir siyasi parti, dernek, vakıf veya sivil toplum kuruluşuyla ilişkilendirilemez.
  2. vergialgi.com internet sitesinde yayınlanacak yazılar yazı kurulunun denetimine tabidir. Yazı kurulu yazıları sitenin amacına uygunluk, herhangi bir siyasi görüş taşıyıp taşımaması ve sair yönlerden inceler. Uygun görülmeyen yazılar sitede yayınlanmaz.
  3. Sitede yayınlanan yazılar tamamıyla eser sahibinin görüşleri olup, site yönetimini bağlamaz.
  4. Yayınlanan köşe yazısının tüm hakları yazara, haberin tüm hakları ise vergialgi.com sitesine aittir. Yazar adı ve "vergialgi.com" internet sitesi adı kullanılmadan alıntı yapılamaz.
  5. Yayınlanan yazılar kaynak gösterilmek suretiyle iktibas edilebilir. Ancak izinsiz çoğaltılamaz.
  6. “vergialgi.com” sitesinin isim hakları, içeriği, site içindeki tüm döküman, program ve scriptlere ait hakları saklıdır.
  7. Sitede yer alan tüm bilgi ve dökümanlar bilgilendirme ve kullanıcılara yararlı olması gayesiyle hazırlanmıştır. Sitenin gerek hazırlık aşamasında gerek güncellenmesi aşamasında son derece itina ve dikkat gösterilmekte ise de, Sitede yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ve Site'den verilen linkler nedeniyle hiçbir hukuki sorumluluk kabul edilmez.
  8. vergialgi.com internet sitesinden gerek kullanıcılar gerekse yazar olarak katkı sağlayanlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yayınlanmak amacıyla gönderilecek yazılar, araştırmalar yazarın öz geçmişi ile birlikte sitemizin e-posta adresi olanyazikurulu@vergialgi.comadresine gönderilebilir.