VERGİALGI.net 5 yaşında

423

Gelir İdaresinin eski yöneticilerinden Bülent Taş ve Nazmi Karyağdı ile Sosyal Güvenlik Kurumunun eski yöneticilerinden Ahmet Metin Aysoy tarafından kurulan VERGİALGI.net internet sitesi yayın hayatında 5 yılı geride bıraktı.

Hafta da iki kez güncelleme yapan internet sitesinde, bugüne kadar 70 civarında yazar okuyucularla buluştu. Sitede vergi, maliye, sosyal güvenlik, iş hukuku, ticaret hukuku ve ekonomi alanında yazılar yayınlanıyor.

VERGİALGI, kısa sürede internet dünyasında önemli bir yer edindi. Beyanname dönemlerinde ayda 75 bin kişinin ziyaret ettiği sitemiz anlaşılır ve cazip yazılarla okuyucularımıza bilgi sunuyor. Yeni yayına aldığımız Ali Alaybek Dijital Kütüphanesinde ise Türk Vergi sistemine kaynaklık eden pek çok eseri dijital olarak yayınlamaya başladık.

Geride bıraktığımız 5 yılda kaliteyi tercih eden siz okuyucularımıza ve bilgisini paylaşmaktan mutluluk duyan değerli yazarlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

YASAL UYARI : Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları yazara aittir. Yazar adı ve "vergialgi.net" internet sitesi adı kullanılmadan alıntı yapılamaz.
VERGİALGI, yeni e-konomi'nin bilgi paylaşım platformudur.