Vergi, Maliye, Ekonomi, Sosyal Güvenlik, Ticaret Hukuku Hakkındaki Herşeyyeni e-konomi
Mahfi EĞİLMEZ
28 Şubat 2016Mahfi EĞİLMEZ
151OKUNMA

Okuduğum Kitaplardan Seçmeler

Değerli ekonomist Dr. Mahfi Eğilmez, kişisel bloğu www.mahfiegilmez.com sitesinde yazdığı ‘Okuduğum Kitaplardan Seçmeler’ başlıklı yazısında, yazarımız Nazmi Karyağdı’nın Vergi Satan Adamlar isimli kitabı hakkında bakın şu değerlendirmeyi yapmış:

Nazmi Karyağdı, Vergi Satan Adamlar, Maliye Hesap Uzmanları Derneği Yayını:
Vergicilik mesleğinin en üst düzeyinden (Hesap Uzmanlığından) yetişmiş olan Nazmi Karyağdı, bir yandan mesleğini yaparken bir yandan da hobi olarak bir siteyi (Vergi Algı) yönetiyor ve yazıyor. Yazılarında vergi gibi sevimsiz bir konuya esprili bir yaklaşım sergiliyor. Vergi Satan Adamlar adıyla bir kitap yazdığını ve benden de bir önsöz yazmamı istediğinde hiç şaşırmadım. Çünkü sitede yazdığı yazıların sonunda böyle bir kitaba giden yolu açacağını biliyordum. Ekonomi, maliye, işletme, muhasebe ve vergi gibi konularla masanın bu tarafında ya da öteki tarafında bulunanlar için çok güzel anekdotlar, saptamalar içeren bir kitap (156 sayfa.) Verginin soğuk yüzünün nasıl ısıtılabildiğini görmek için bu kitabı okumak gerekiyor.

(Yazının tamamını okumak içinhttp://www.mahfiegilmez.com/2016/02/okudugum-kitaplardan-secmeler.html)

Yorumlarınızı Bize Yazınız
Soru SorYazarlarımızın güncel sorulara cevap verebildiğini göz önünde bulundurarak, lütfen makalenin yayımı tarihten itibaren en geç bir ay içinde sorunuzu yöneltiniz.