Vergi, Maliye, Ekonomi, Sosyal Güvenlik, Ticaret Hukuku Hakkındaki Herşeyyeni e-konomi
24 Şubat 2016
126OKUNMA

İnternet Dünyasında Yeni Sitemiz: VERGİALGI International

Küresel düşünüp küresel ve yerel davranmak zorunda olduğumuz bir dünyada yaşıyoruz.

Uluslararası arenada var olmanın yolu ulusal düzeyde ürettiğimiz fikri, bilgiyi, ürünü herkese ulaştırabilmekten geçiyor.

2012’den bu yana Türkçe yayın yapan ‘VERGİALGI.net’ artık ‘VERGİALGI international’ olarak yabancı dilde yayına başlıyor.

Birbirinden seçkin yazarlarımızın Türkiye’deki maliye, vergi, ekonomi ve sosyal güvenlik konularındaki yazılarını yabancı dilde paylaşacağız.

Sitemiz çok dilde yayın yapacak. İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinden herhangi birinde yazılan makaleler dünyanın dört bir yanındaki okuyuculara sunulacak.

Adresimiz: http://www.vergialgi.net/en/

Ayrıca Türkiye’de ekonomi, maliye, vergi ve sosyal güvenlik konularında meydana gelen gelişmeler haber olarak sitede yayınlanacak.

Hedef kitle

Sitemizin hedef kitlesi;

  • Yatırımcılar, hisse senedi alıp satanlar,
  • Uluslararası finansal kuruluşlar,
  • Yurtdışındaki akademisyenler, araştırmacılar,
  • Vergi idarelerinde çalışan vergi profesyonelleri ve
  • Türkiye’de çalışan yabancılardan (ekspat)

Oluşuyor.

VERGİALGI international, Maliye Bakanlığıyla Sosyal Güvenlik Kurumunun eski yöneticilerinin ve hâlihazırdaki çalışanlarının yazar olarak katkı verdiği bir internet sitesi.

İşte sitemizin kurucu yazarları: Bülent Taş, Ahmet Metin Aysoy, İbrahim Yumuşak, Nazmi Karyağdı, Hasan Halil Gönül, Diyadin Yakut.

Yeni yazarları bekliyoruz

Sadece Türkiye’de değil Dünya’da da sesinizi duyurmak istiyorsanız İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinden herhangi birinde yazdığınız makaleyi VERGİALGI international’ın   e-posta adresi olan yazikurulu@vergialgi.net adresine gönderebilirsiniz.

“VERGİALGI international; rekabetçi Türkiye’nin global internet sitesi.”

Yorumlarınızı Bize Yazınız
Soru SorYazarlarımızın güncel sorulara cevap verebildiğini göz önünde bulundurarak, lütfen makalenin yayımı tarihten itibaren en geç bir ay içinde sorunuzu yöneltiniz.